Google+

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

Kargo

sporcuysan.com un anlaşmalı olduğu kargo şirketi Yurtiçi Kargodur. Türkiye'nin her yerine gönderim yapılmaktadır.

Stok

sporcuysan.com da satışa sunulan ürünlerden bazıları sipariş sonrası temin edilmektedir. Bu sebeple stok durumları devamlı olarak güncellenmektedir. Siparişiniz sonrasında tarafımızdan kaynaklanmayan herhangi bir stok problemi yaşanırsa, sporcuysan.com tarafınıza en kısa zamanda bilgi verecek, dilerseniz siparişinizi iptal edecek veya sizin seçeceğiniz muadil bir ürünü adresinize gönderecektir.

Gönderim Süreci

Hafta içi (Pazartesi - Cuma ) saat 13:00 a kadar verilen siparişler ödeme onayı alındığı taktirde aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilmektedir. 13:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün işleme alınmaktadır. Hafta sonları (Cumartesi - Pazar) verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır.

Siparişleriniz stok durumuna bağlı olarak 1-3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir.

Garanti ve İade

sporcuysan.com dan aldığınız tüm ürünler üretici ve distribütör firmaların garantisi altındadır. Sanal Mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde info@sporcuysan.com adresinden bizim ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.

Ürününüzü teslim alırken sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisi önünde açarak teslim alınız.

Üründe herhangi bir hasar tespit ederseniz firma yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürününüzü teslim aldığınızda kargo şirketinin görevini sorunsuz yerine getirdiğini kabul ettiğinizi unutmayınız.sporcuysan.com ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti sporcuysan.com tarafından ödenecektir.

 

sporcuysan.com

Visa Master
sporcuysan.com - Spor Malzemeleri Online Satışı © 2018